بهترین باتری ماشین

بهترین باتری ماشین، لیست ۱۰ تا از برترین برند ها

باتری ایرانی بهتر است یا خارجی؟ با کیفیت‌ ترین باتری‌ ها در برند ایرانی هستند یا خارجی؟ آیا باتری‌ های خارجی برای خودرو های داخلی مناسب هستند یا خیر؟ و غیره . این سوالات و مشابه آن‌ ها، از جمله رایج ترین مواردی هستند که افراد در هنگام انتخاب و خرید باتری خودرو با آن مواجه می‌ شوند. در حال‌ حاضر نیز باتری‌ های خودرو، در برند های متفاوت داخلی و خارجی و همچنین کیفیت های گوناگون به بازار عرضه می‌ شوند و هر کدام با توجه به نوع و شرکت تولید کننده، دارای قیمت خرید و طول عمر متفاوتی هستند. بنابراین اطلاعات نسبی در رابطه با نوع باتری، شرکت تولید کنند، کیفیت، ولتاژ، طول عمر، قدرت و غیره در باتری ها می تواند در انتخاب باتری ماشین، بسیار موثر واقع شود. در این مقاله قصد داریم تا با برترین و بهترین برند های باتری خودرو آشنا شده و آن‌ ها را مورد بررسی قرار دهیم. پس در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

۱۰ برند برتر باتری ماشین

به طور کلی باتری‌ های خودرو دارای دو نوع اتمی و اسیدی هستند و هرکدام نیز با توجه به ویژگی‌ های خود، دارای عملکرد و کیفیت های متفاوتی در انواع خودرو می‌ باشند. کارشناسان امداد باتری بزرگمهر در مشهد نیز در این قسمت از مقاله قصد دارند تا برترین برند های باتری خودرو را به شما معرفی نمایند که جهت آشنایی با آن‌ ها نیز می‌ توان به موارد زیر توجه نمود:

برند سپاهان باتری

یکی از بهترین و معروف‌ ترین برند های داخلی در تولید باتری خودرو، برند سپاهان باتری است. مجموعه صنعتی سپاهان باتری در داخل کشور، در زمینه تولید و عرضه انواع باتری خودرو مشغول به فعالیت بوده و با بهره‌مندی از بروزترین تجهیزات و فناوری‌ ها، انواع باتری خودرو را در کیفیت‌ های بسیار بالا تولید و عرضه می‌ کند. همچنین این مجموعه انواع باتری برای خودرو های سنگین و سواری را نیز تولید نموده و از جمله بهترین تولیدات آن می‌ توان به باتری اوربیتال اشاره نمود. باتری‌ های اوربیتال دارای انواع باتری اوربیتال قرمز، پریمیوم، نقره‌ای و غیره هستند و این باتری ها نیاز به مراقبت و نگهداری نداشته و با طول عمر به مدت ۳ سال، نسبت‌ به سایر باتری‌ ها دارای دوام بیشتری هستند.

برند پاسارگاد صنعت باتری

برند پاسارگاد صنعت باتری نیز از دیگر برند های تولید کننده باتری های خودرو است و محصولات آن نیز از کیفیت مناسبی برخوردار هستند. باتری‌ های تولید شده در این برند، دارای ظرفیت ۵۵ تا ۷۴ آمپرساعت هستند و تمامی تولیدات آن نیز دارای گارانتی ۶ الی ۱۲ ماهه بوده و مناسب برای انواع خودرو های داخلی و خارجی می‌ باشند.

برند وایا باتری

برند وایا نیز از جمله برترین برند های باتری خودرو شناخته شده و باتری‌ های تولید شده در این برند نیز همگی از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند و با توجه به نوع خودرو، دارای انواع متفاوتی از ۵۰ تا ۲۰۰ آمپر می‌ باشند.

برند خارجی باتری

باتری های خودرو در برند های آلمانی و کره‌ای، از جمله پر مصرف‌ ترین باتری‌ های برند خارجی در داخل کشور هستند که از جمله مهم‌ ترین آن‌ ها نیز می‌ توان به باتری بوش و وارتا در برند آلمانی و باتری‌ های رویال، پوما، شارک، پلاتینیوم و غیره در برند کره‌ای اشاره نمود.

امداد باتری در مشهد

 

برند صبا باتری

یکی دیگر از برترین و بهترین برند های باتری، محصولات شرکت صبا باتری هستند. شرکت صبا باتری، از جمله بزرگ‌ ترین تولیدکنندگان باتری در داخل کشور و خاورمیانه بوده و تمامی محصولات آن نیز از کیفیت و مرغوبیت بسیار بالایی برخوردار هستند. این مجموعه انواع باتری خودرو های سواری و سنگین را از ۳۵ تا ۲۰۰ آمپر تولید نموده و از جمله برترین باتری‌ های آن نیز می‌ توان به باتری واریان، کاسپین و غیره اشاره نمود. باتری‌ های واریان دارای انواع ۶۶ آمپر، ۷۴ آمپر، ۵۵ آمپر، ۶۰ آمپر و ۵۰ آمپر هستند و مناسب برای انواع خودرو های سواری و سنگین بوده و طول عمر متوسط آن‌ ها نیز بین ۲ تا ۳ سال می‌ باشد.

شما عزیزان می‌ توانید برای خرید باتری واریان و سایر باتری‌ های شرکت صبا باتری، با شرکت امداد باتری بزرگمهر در مشهد تماس حاصل کرده و از خدمات پس‌ از فروش و گارانتی آن نیز بهره‌مند شوید.

برند دورنا باتری

شرکت دورنا باتری در منطقه آزاد تجاری _ صنعتی ارس، یکی دیگر از تولیدکنندگان باتری خودرو بوده و محصولات آن نیز از جمله بهترین و برترین باتری های استفاده‌ شده در انواع خودرو های سواری و سنگین هستند. برند دورنا در سال ۱۳۹۳ شرکت خود را در زمینه تولید و عرضه باتری های خودرو و تأسیس نمود و با بهره‌مندی از بروزترین تکنولوژی ها و تجهیزات، باتری‌ های خود را در بالاترین استاندارد و کیفیت ها تولید می‌ نماید. باتری پوشیتا، از جمله بهترین باتری‌ های تولید شده در شرکت دورنا باتری است و این نوع باتری ها نیز با توجه به کاربرد، وزن و میزان آمپر خور دارای انواع متفاوتی هستند و علاوه‌ بر قدرت بسیار بالا، دارای گارانتی ۱ سال تا ۱۵ ماهه می‌ باشند.

برند برنا باتری

برند برنا باتری، یکی دیگر از برند های داخلی در تولید باتری خودرو است و تمامی باتری‌ های تولید شده در این برند، دارای گواهینامه استاندارد ملی و ایزو ۹۰۰۱ هستند و از کیفیت بسیار بالا و قیمت مناسب نیز برخوردار می‌ باشند. باتری گلوبال، از جمله برترین و بهترین باتری‌ های تولید شده در این برند بوده و دارای انواع متفاوتی از ۵۵ آمپر تا ۱۵۰ آمپر است. این باتری‌ ها با تمامی شرایط آب‌ و هوایی سازگار هستند و بدون نیاز به نگهداری های خاص و در صورت استفاده صحیح، به مدت ۲ تا ۳ سال نیز دارای طول عمر می‌ باشند.

جهت دریافت قیمت و سفارش باتری گلوبال، می‌ توانید با امداد باتری بزرگمهر در مشهد تماس حاصل نمایید.

برند ولتا باتری

شرکت نیرو گستران خراسان تحت عنوان تولید کننده باتری ولتا، یکی دیگر از مجموعه‌ های عرضه‌ کننده باتری‌ های خودرو است و تمامی محصولات آن نیز از کیفیت بسیار بالا و تمامی استاندارد های لازم برخوردار هستند. باتری‌ های ولتا دارای انواع گوناگونی از ۵۵ آمپر تا ۱۵۰ آمپر هستند و طول عمر متوسط آن‌ ها نیز بین ۲ تا ۳ سال می‌ باشد. این باتری‌ ها مناسب برای خودرو های سنگین هستند و علاوه‌ بر دوام و طول عمر بسیار بالا، دارای ضمانت‌نامه و گارانتی ۱۲ ماهه نیز می‌ باشند.

برند زاگرس باتری

شرکت باتری‌ سازی نیرو، تولید کننده و عرضه‌ کننده باتری‌ های زاگرس است و تحت عنوان صبا باتری نیز شناخته می‌ شود. باتری‌ های زاگرس دارای تمامی استاندارد های بین‌المللی هستند و علاوه‌ بر کیفیت بسیار بالا، مناسب برای انواع خودرو های سواری و سنگین بوده و دارای طول عمر متوسط بین ۲/۵ تا ۳ سال می‌ باشند. این باتری‌ ها با توجه به آمپر نیز دارای انواع گوناگونی هستند و تمامی آن‌ ها از گارانتی ۶ تا ۱۲ ماهه نیز برخوردار می‌ باشند.

برند شارک باتری

یکی دیگر از برترین برند های باتری خودرو، برند شارک است که توسط شرکت نیرو گستران خراسان در بازار داخلی عرضه می شود. این برند از جمله برند های معتبر بوده و تمامی باتری‌ های آن نیز دارای گواهی‌نامه های استاندارد ملی ایران هستند و مناسب برای انواع خودرو های سواری و سنگین می‌ باشند. این باتری‌ ها نیز با توجه به آمپر در انواع گوناگون متناسب با خودرو های متفاوتی تولید می‌ شوند و با توجه به نوع خود نیز دارای گارانتی‌ های گوناگونی از ۱۲ ماه تا ۱۵ ماه می‌ باشند.

در پایان

شرکت بزرگمهر در مشهد تحت عنوان امداد باتری مشهد، تمامی خدمات نصب و عیب یابی انواع باتری خودرو را در محل توسط کارشناسان خود به طور کاملاً حرفه‌ ای و تخصصی ارائه داده و دارای سال‌ ها تجربه در این حرفه است. رانندگان عزیز می‌ توانید برای خرید انواع باتری های داخلی و خارجی در برترین برند ها و بهترین کیفیت ها و همچنین استفاده از خدمات تحویل و نصب رایگان باتری در کمتر از ۳۰ دقیقه، با مجموعه امداد باتری سراسری مشهد تماس حاصل نموده و علاوه‌بر درخواست کارشناس، از خدمات پس‌ از فروش و گارانتی باتری نیز بهره‌مند شوید.